Напівбарний стілець Arthur (Артур) – це цікаве поєднання сучасного дизайну і позачасової меблевої класики. Стиль моделі близький до неокласицизму. Спеціальна ергономічна задня частина стільця з елементами, що виступають з боків, нагадує традиційне англійське камінне крісло з «вухами». Задні лапи розташовуються під кутом, візуально продовжуючи криву спини. Крім того, такі ніжки роблять конструкцію більш стійкою. Напівбарні стільці можна використовувати в домашніх умовах, на кухні, у вітальні, студії. Хоча частіше барні моделі використовуються в барах, пабах, ресторанах та інших громадських місцях.


6 000.00 грн.
Є в наявності

Габаритна ширина 450 мм

Габаритна глибина 550 мм

Загальна висота 980 мм

Висота посадки 660 мм, до нього підходять барна стійка або стіл висотою 900-1000 мм


Оббивка стільця виконана з модифікованої шкіри. Модифікована шкіра (також використовується термін відновлений) - це оббивний матеріал, який виготовляється шляхом плетіння спліт-волокон з натуральної шкіри. До складу модифікованої шкіри також входять полімери і спеціальні солярії. Завдяки такому способу виробництва модифікована шкіра за властивостями схожа на натуральну, «дихає», реагує на тепло тіла, але при цьому має підвищену зносостійкість і міцність. Зразок шкіри пройшов необхідні тести на стирання (не менше 40 000 циклів Мартіндейла), тому стільці можна використовувати вдома, в офісах і в приміщеннях сегмента HoReCa (ресторани, готелі і кафе).

Детальніше про стілець:
*каркас сидіння виконаний зі зварного металу;
*наповнювач виготовлений з пінополіуретану високої щільності;
*металеві ніжки пофарбовані в чорний колір, поверхня ніг гладка;
*на ніжках є пластикові пробки для захисту підлоги від подряпин;
*підніжка виготовлена з хромованого металу;
*максимальне навантаження на крісло - 120 кг;
*збірка обов'язкова, але мінімум - прикрутити підніжку до ніжок.

Підшукуєте комплект стільців в офіс або вітальню, вибираєте табуретки в коридор або необхідно облаштувати ресторан, що відкривається? У нашому каталозі зібрані моделі будь-якого типу приміщення. Стілець може зіграти вирішальну роль в оформленні інтер'єру і в тому, наскільки комфортно буде перебувати в кімнаті.
Щоб досягти бажаного результату, облаштовуючи ту чи іншу зону, важливо врахувати такі параметри, як: габарити приміщення, призначення меблів, загальний стиль, тип кімнати. Асортимент представленої продукції та докладний опис товарів роблять процес пошуку та купівлі набагато швидше, приємніше та продуктивніше.
Стільці з цього розділу це не тільки елементи дизайну, але й предмети внутрішнього інтер'єру, створюють затишок. Звертаємо вашу увагу на міцність наших стільців. Стільці та крісла зацікавлять тих, хто любить простоту та комфортний відпочинок.