5 500.00 грн. 4 995.00 грн.
Є в наявності

Габаритна ширина - 485 мм

Габаритна глибина - 615 мм

Загальна висота - 850 мм

Висота посадки - 470 мм


Оббивка стільця виконана з модифікованої шкіри. Модифікована шкіра - це оббивний матеріал, який виготовляється шляхом плетіння спліт-волокон з натуральної шкіри. До складу модифікованої шкіри також входять полімери і спеціальні солярії. Завдяки такому способу виробництва модифікована шкіра за властивостями схожа на натуральну, «дихає», реагує на тепло тіла, але при цьому має підвищену зносостійкість і міцність. Зразок шкіри пройшов необхідні тести на стирання (не менше 40 000 циклів Мартіндейла), тому стільці можна використовувати в громадських місцях (готелях, ресторанах і кафе).


Детальніше про стілець:

  • сучасний дизайн з елементами неокласицизму;

  • всередині сидіння - цілісний металевий каркас, надійний і міцний;

  • рекомендоване максимальне навантаження - не більше 120 кг;

  • наповнювач виготовлений з пінополіуретану високої щільності;

  • елегантні ніжки виконані з металу пофарбованого в чорний колір, поверхня гладка;

  • на ніжках передбачені чорні пластикові пробки для захисту підлоги від пошкоджень;

  • збірка не потрібна, стілець після розпакування готовий до використання.

Підшукуєте комплект стільців в офіс або вітальню, вибираєте табуретки в коридор або необхідно облаштувати ресторан, що відкривається? У нашому каталозі зібрані моделі будь-якого типу приміщення. Стілець може зіграти вирішальну роль в оформленні інтер'єру і в тому, наскільки комфортно буде перебувати в кімнаті.
Щоб досягти бажаного результату, облаштовуючи ту чи іншу зону, важливо врахувати такі параметри, як: габарити приміщення, призначення меблів, загальний стиль, тип кімнати. Асортимент представленої продукції та докладний опис товарів роблять процес пошуку та купівлі набагато швидше, приємніше та продуктивніше.
Стільці з цього розділу це не тільки елементи дизайну, але й предмети внутрішнього інтер'єру, створюють затишок. Звертаємо вашу увагу на міцність наших стільців. Стільці та крісла зацікавлять тих, хто любить простоту та комфортний відпочинок.