Стіл Bright - це компактний складний обідній стіл з стільницею з міцної і практичної кераміки. Елегантний стіл виконаний в лаконічному стилі - традиційній прямокутній формі стільниці і чотирьох ніжок під прямим кутом. Нічого зайвого! Цей стіл стане центральним елементом обідньої зони у вітальні або кухні, на веранді або критій терасі заміського особняка. 


17 588.00 грн. 16 700.00 грн.
Є в наявності

Довжина стола - 1020 мм

Глибина стола - 700 мм

Максимальна довжина (в розкладеному вигляді) - 1420 мм

Висота стола - 760 мм


У складеному стані стіл розрахований на 4 людини, з додатковою панеллю - на 6. Додаткова вставка, розташована збоку, дозволяє при необхідності збільшити стіл на 40 см. Міні-колеса вбудовуються в ніжки столу збоку від вставки, що полегшує процес пересування. Стільниця і додаткові вставки виконані з керамічної плити сірого кольору зі світлими жилками (імітація мармуру). Керамічна пластина має товщину 11 мм. Поверхня стільниці матова.

Однією з головних переваг використання кераміки є підвищена стійкість до подряпин і пошкоджень, перепади температур, хімічний вплив і ультрафіолетове випромінювання. Його легко чистити, він дуже гігієнічний, так як не вбирає рідини, запахи, абсолютно водонепроникний.


Деталі:

  • форма стільниці прямокутна;

  • деталі розсувного механізму виготовлені з металу і розраховані на тривалий термін служби (понад 10 000 складок);

  • ніжки виконані з металу і пофарбовані в сірий колір порошковою фарбою, поверхня матова;

  • на кінцях ніжок є пластикові прокладки для захисту настилу від пошкоджень;

  • збирання столу обов'язкове.

Підшукуєте комплект стільців в офіс або вітальню, вибираєте табуретки в коридор або необхідно облаштувати ресторан, що відкривається? У нашому каталозі зібрані моделі будь-якого типу приміщення. Стілець може зіграти вирішальну роль в оформленні інтер'єру і в тому, наскільки комфортно буде перебувати в кімнаті.
Щоб досягти бажаного результату, облаштовуючи ту чи іншу зону, важливо врахувати такі параметри, як: габарити приміщення, призначення меблів, загальний стиль, тип кімнати. Асортимент представленої продукції та докладний опис товарів роблять процес пошуку та купівлі набагато швидше, приємніше та продуктивніше.
Стільці з цього розділу це не тільки елементи дизайну, але й предмети внутрішнього інтер'єру, створюють затишок. Звертаємо вашу увагу на міцність наших стільців. Стільці та крісла зацікавлять тих, хто любить простоту та комфортний відпочинок.