6 479.00 грн. 5 399.00 грн.
Є в наявності

Регулювання крісла по висоті - дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, коли коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні торкатися підлоги.

Режим гойдання — заспокоює нервову систему, усуває статичне навантаження на м'язи та хребет, що, безперечно, є корисним для здоров'я. Найчастіше супроводжується регулюванням під вагу користувача.

Висока спинка – цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите у кріслі більше 2 годин поспіль. Така спинка сягає рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс.

Профільована спинка – спинка, що має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, що створюється кривизною поперекової опори та вигин грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта та головного мозку. Що благотворно позначається на здоров'ї та самопочутті.

Профільоване сидіння – анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт та турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається передавлювання судин та застою крові (у внутрішніх органах).

Широка хрестовина – крісло має більшу стійкість при відхиленні. Прогумовані колеса для безшумного пересування крісла по різних поверхнях.


Тип: крісло керівника


Колір чорний


Матеріал покриття: спинка та підголовник - Сітка містить: 76% еластомеру/24% поліестеру з високою міцністю на розтяг сітки. Сидіння (PP) – поліпропілен.


Сидіння: крісло Amazing має профільоване сидіння - анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт та турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається передавлювання судин та застою крові (у внутрішніх органах).


Механізм: Anyfix з фіксацією в будь-якому положенні та регулюванням хитання під вагу користувача.


Підлокітники: нерегульовані, матеріал - хромований, оббивка - м'яка артшкіра чорного кольору.
Корпус: Дерево, метал


Хрестовина: металева хромована, 350 мм, прогумовані колеса. З функцією блокування коліс.


Газліфт: хромований, 80 мм 3-й клас


Підголівник: нерегульований


Висота крісла: 120,5-128 см


Висота сидіння: 49-57 см


Висота спинки: 74 см


Ширина спинки: 49 см


Ширина сидіння: 51,5см


Довжина сидіння: 52,5 см


Висота підлокітників: 71-79 см


Анатомічна посадка


Поперекова підтримка


Гранична вага: 120 кг


Вага нетто 13,5 кг брутто 15,00 кг


Розміри упаковки 79х32х64 см


Гарантія: 12 місяців


Країна виробник: Китай