breadcrumbs_revolution_theme

Як замовити меблі у нашому магазині?
   Ви можете зробити замовлення без реєстрації – додаєте товар у кошик, заповнюєте невелику форму замовлення (головне, Ваше ПІБ та телефон), щоб ми могли з Вами зв'язатися та натискаєте кнопочку відправити.
   Але ми пропонуємо Вам прочитати розділ «Про нас» і Ви зрозумієте, що ми можемо допомогти Вам не просто купити товар, який Ви обрали, але наші дизайнери та менеджери зможуть дати Вам пораду, щоб якнайкраще підібрати колір, можемл намалювати план, щоб зрозуміти чи поміститься те, що Ви підібрали.
Або може Ви зараз шукали стільці, а Вам потрібні і столи, і диванчики та інші товари чи послуги – наберіть нашим менеджерам, вони будуть дуже раді Вашому дзвінку.
   Ми також з радістю запропонуємо Вам інші моделі або кольори, якщо раптом незважаючи на широкий асортимент товарів у нашому магазині, Ви не знайшли те, що шукали – ми індивідуально обробимо Ваше замовлення.
   Приходьте до нас в офіс у будь-який зручний для Вас час. Якщо потрібно, ми зможемо під'їхати навіть у вихідні та напоїти Вас нашою найсмачнішою кавою в нашому офісі за адресою Україна м. Київ вул. Олександра Мишуги 10, 4 поверх, офіс 401, підібрати тканини, ДСП, шпон, обговорити кухню чи переговорну кімнату та дамо протестувати наші улюблені крісла.