4 988.00 грн. 2 993.00 грн.
Є в наявності

Габаритна ширина, мм:   470

Габаритна глибина, мм:  650

Загальна висота, мм:    850

Посадкова висота, мм:   500


Оббивка стільця виконана з меблевої тканини. Тканина спеціально призначена для використання в меблевій промисловості, зразок текстилю пройшов всі необхідні тести на зносостійкість (не менше 25 тис циклів стирання за Мартіндейлом). Підходить для щоденного використання вдома, а також для комерційного застосування (сегмент HoReCa). Колір оббивки - сіра перлина.


Детальніше:

  • наповнювач - формований пінополіуретан з тривалим терміном експлуатації, не деформується і не тріскається;

  • міцний металевий каркас;

  • на кінцях ніжок є пластикові заглушки для захисту підлоги від пошкоджень;

  • тонкі витончені ніжки зроблені з нержавіючої сталі, пофарбованої в сірий колір порошковим методом;

  • рекомендоване максимальне навантаження на стілець - не більше 120 кг;

  • збирання потрібне (прикрутити сидіння до ніжок), вся фурнітура та інструкція йде в комплекті.

Підшукуєте комплект стільців в офіс або вітальню, вибираєте табуретки в коридор або необхідно облаштувати ресторан, що відкривається? У нашому каталозі зібрані моделі будь-якого типу приміщення. Стілець може зіграти вирішальну роль в оформленні інтер'єру і в тому, наскільки комфортно буде перебувати в кімнаті.
Щоб досягти бажаного результату, облаштовуючи ту чи іншу зону, важливо врахувати такі параметри, як: габарити приміщення, призначення меблів, загальний стиль, тип кімнати. Асортимент представленої продукції та докладний опис товарів роблять процес пошуку та купівлі набагато швидше, приємніше та продуктивніше.
Стільці з цього розділу це не тільки елементи дизайну, але й предмети внутрішнього інтер'єру, створюють затишок. Звертаємо вашу увагу на міцність наших стільців. Стільці та крісла зацікавлять тих, хто любить простоту та комфортний відпочинок.