3 750.00 грн. 2 550.00 грн.
Є в наявності

Габаритна ширина, мм: 470

Габаритна глибина, мм: 550

Загальна висота, мм: 760

Посадкова висота, мм: 470

Оббивка стільця виконана з меблевої тканини з ефектом нубука. Тканина спеціально призначена для використання в меблевій промисловості, зразок текстилю пройшов всі необхідні тести на зносостійкість (не менше 25 тис циклів стирання за Мартіндейлом). Підходить для щоденного використання вдома, а також для комерційного застосування (сегмент HoReCa). Колір - темний графіт.

До обідніх стільців Diamond ідеально підходять напівбарні моделі Diamond, створюючи єдину композицію в інтер'єрі ресторану або вдома.

Докладніше:

  • каркас сидіння - цільний металевий;

  • в якості м'якого наповнювача використовується меблевий пінополіуретан;

  • чотири ніжки зроблені з металу, пофарбованого у чорний колір;

  • на кінцях ніжок є пластикові заглушки для захисту полу від подряпин;

  • рекомендоване максимальне навантаження - 120 кг;

  • збирання потрібне.

Підшукуєте комплект стільців в офіс або вітальню, вибираєте табуретки в коридор або необхідно облаштувати ресторан, що відкривається? У нашому каталозі зібрані моделі будь-якого типу приміщення. Стілець може зіграти вирішальну роль в оформленні інтер'єру і в тому, наскільки комфортно буде перебувати в кімнаті.
Щоб досягти бажаного результату, облаштовуючи ту чи іншу зону, важливо врахувати такі параметри, як: габарити приміщення, призначення меблів, загальний стиль, тип кімнати. Асортимент представленої продукції та докладний опис товарів роблять процес пошуку та купівлі набагато швидше, приємніше та продуктивніше.
Стільці з цього розділу це не тільки елементи дизайну, але й предмети внутрішнього інтер'єру, створюють затишок. Звертаємо вашу увагу на міцність наших стільців. Стільці та крісла зацікавлять тих, хто любить простоту та комфортний відпочинок.